Apsardzes signalizācija

Apsardzes signalizācijas sistēma ļaus droši aizsargāt Jūsu namu vai biroju no nesankcionētas piekļuves.

Tās galvenais uzdevums – precīzi atklāt un laikus paziņot Jums vai apsardzes dienestam par ārkārtas situācijas rašanos ar aizsardzības robežas pārkāpšanas datuma, vietas un laika fiksēšanu. Pēc nepieciešamības, šādas informācijas nodošana var tikt veikta gan uz Jūsu parasto vai mobilo telefonu, gan pa radiokanālu uz apsardzes pulti.
 
Tas, kādai vajadzētu būt Jūsu apsardzes signalizācijas sistēmai, ir atkarīgs no vairākiem faktoriem. Tostarp no Jūsu vēlmēm attiecībā uz drošības līmeni, no fiziskās apsardzes klātbūtnes, apsargājamā īpašuma vērtības un no Jūsu objekta ārējās apkārtnes.
 
Strādājot ar projektu, mēs centīsimies Jums piedāvāt trīs risinājumu veidus – minimālo, optimāli-pietiekamo un maksimālo aizsardzības līmeni.
 
Visefektīvāk Jūsu objekta apsardzes signalizācijas komplekso sistēmu var veidot saskaņā ar vairāku robežo principu, izmantojot dažāda veida sensorus un dažādus reaģēšanas līmeņus uz trauksmes situācijām: 
  • teritorijas vai ārējā perimetra apsardze ar brīdinājuma trauksmi vai izziņošanu,
  • iekšējā perimetra (durvju, logu) un iekšējo telpu apsardze ar trauksmi sirēnu ieslēgšanas veidā un trauksmes ziņojuma nodošanu uz apsardzes pulti. 
Atkarībā no nepieciešamā drošības līmeņa mēs izmantojam dažādu pasaules vadošo ražotāju aprīkojumu, tādu kā DSC, General Electric, Esmikko, Innerrange u.c. Mūsu izmantotais aprīkojums un darba metodes ļaus Jums vairs neuztraukties par Jūsu īpašuma aizsardzības efektivitāti un drošumu.
 
 
 
  • Apsardzes pults DSC
  • klaviatūra DSC PK5500
  • Klaviatūra NX-148
  • Sistēma Inner range Concept
 

AKCIJA! Piedāvājam ekonomisko iekārtu komplektu sākot tikai no 77Ls.

Apskatīt sīkāku informāciju: 

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada