Ugunsdrošības signalizācija

Īpašuma aizsardzība no ugunsgrēka ir ļoti sarežģīts uzdevums, tā kā Jūs nevar zināt, kas varētu kļūt par ugunsgrēka cēloni. Tomēr Jūs varat uzstādīt ugunsdrošības signalizāciju, lai savlaicīgi saņemtu signālu par aizdegšanās vietu un spētu veikt nepieciešamos pasākumus.  

 
Ugunsdrošības signalizācijas sistēmas ir nepieciešamas ne tikai birojos, noliktavās, sabiedriskās ēkās u.t.t., kur šādu sistēmu uzstādīšanas nepieciešamību diktē ne tikai vēlme nodrošināt savu īpašumu, bet arī likumdošanas normatīvi. Tādas sistēmas ir ļoti noderīgas arī privātmājās un dzīvokļos.
Piemēram, lai aizsargātu telpas, kurās ugunsgrēka izcelšanās ir visvairāk iespējama – viesistabā ar kamīnu, virtuvē, katla telpā, vai garāžā.
 
Saskaņā ar visiem noteikumiem uzstādītās ugunsdrošības signalizācijas esamība tāpat ir nopietna priekšrocība, veicot Jūsu īpašuma apdrošināšanu.
 
Dažādiem telpu, biroju un ēku veidiem mēs varam piedāvāt vairākus ugunsdrošības signalizācijas veidus – sākot ar vienkāršiem, paredzētiem privātmājām un apvienotiem ar apsardzes paneļiem, līdz profesionālām sistēmām, kas pilnībā atbilst standarta EN-54 prasībām, ar pastāvīgās pārbaudes funkcijām, gan cilpām, gan katram sensoram atsevišķi, to piesārņotības līmeņa kontroli, utt.  
 
Lai atvieglotu darbu ar sistēmu lielos objektos, mēs nodrošināsim visas nepieciešamās informācijas izvadīšanu datora monitorā. Šāda sistēma ievērojami atvieglos ugunsgrēka vietas noteikšanu trauksmes gadījumā, automātiski izvadīs ekrānā nepieciešamās instrukcijas atbildīgajam personālam un palaidīs papildu procesus, kas samazinās ievērojamāku nelaimes gadījumu risku: automātiski palaidīs paziņojumu par evakuāciju, iedarbinās ugunsdzēsības sistēmu, dūmu nosūces sistēmu utt.

 

 • Ugunsgrēka detektori
 • Analogā ugunsdrošības signalizācijas pults J424
 • Adrešu ugunsdrošības signalizācijas pults FxNet

Izpildītie darbi

 • Tirdzniecības centrs "Rimi"

  2003. gadā mūsu speciālisti pašu spēkiem veica visu vājstrāvu sistēmu montāžu: ugunsdrošības un apsardzes signalizāciju, piekļuves kontroles sistēmu, trauksmes izziņošanas, videonovērošanas sistēmu, kā arī  datoru un sakaru tīklus.

 • Biroju Centrs. Dzirnavu iela 41

  2003. gadā mūsu firmas darbinieki uzstādīja ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas sistēmu, televīzijas sistēmu, telefona tīklus un sarunas iekārtu šajā biroju ēkā.

 • Prieka Vēsts

  Baznīcas "Prieka vēsts" celtniecības laikā 2002. gadā mēs izstrādājām projektu un veicām vairāku posmu montāžu ugunsdrošības signalizācijas un trauksmes izziņošanas sistēmai.

Kontaktpersona

Andrejs Belovs
Firmas vadība
Tehniskais direktors
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: a.belovs@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada