Mūsu vēsture

1993. gada 31. maijs – izveidota firma «Telekom Serviss»

Pirmais birojs – viena telpa ar 18m2 platību nelielā divstāvu ēkā Brīvības ielā.

 

 

 

Visu sākām no nulles un darījām paši – paši izdomājām logotipu, meklējām pirmos klientus, apstaigājot ar saviem piedāvājumiem blakus esošos birojus un firmas, paši arī izpildījām visus darbus. Pārliecinājušies, ka biznesa ideja ir darbspējīga, jau augustā mūsu komanda sastāvēja no 5 cilvēkiem

  • "Telekom Serviss" 1993. gada kolektīvs mūsu birojā

1994. gads

Pirmo veiksmīgo projektu pieredze rosina optimismu un mūsu komandu papildina jauni darbinieki. Ziņas par mums tiek nodotas no mutes mutē, un klientu skaits nepārtraukti aug! Augam arī mēs, vienlaicīgi paplašinot savu biroju – nu jau tas sastāv no divām istabām.

1995. gads

 Parādās pirmie starptautiskie sakari – mēs uzsākām sadarbību ar Francijas partneriem un kļuvām par firmas MATRA COMMUNICATION biroja telefona centrāļu oficiālajiem izplatītājiem. Laiks iziet cilvēkos! Pavasarī mēs veiksmīgi piedalījāmies Latvijā pirmajā ikgadējā informācijas tehnoloģiju un telekomunikāciju izstādē.

Mūsu komanda sastāv jau no 15 cilvēkiem un birojs tiek paplašināts līdz 70 m2, aizņemot visu stāvu, un klientus satiek viesmīlīga sekretāre. Telpu, kurā reiz sākām savu darbību, tagad pārveidojām par noliktavu.
  • Pirmajās izstādēs izmantojām mēbeles tieši no biroja

1996.-1997. gads

Mūsu piedāvājumu portfelis jau ietver visu vājstrāvu sistēmu darbu spektru. Mēs esam pirmie un pagaidām arī vienīgie, kuri visus šos darbus veic saviem spēkiem!

Laiks sadalīt funkcijas. Tika izveidota projektu vadītāju nodaļa, ražošanas nodaļa un projektēšanas nodaļa. Vienlaicīgi paplašinām biroju un aizņemam abus ēkas stāvus Brīvības ielā 226/3.
  • prezentāciju istabā

1998. gads

Firmas piecu gadu jubileju atzīmējām visi kopā svinīgā pasākumā. No tā laika tā kļuva par firmas tradīciju – svinēt visus firmas svētkus kopā!

1999.-2000. gads

Mūsu komanda jau sastāv no vairāk nekā 30 cilvēku. Esam izveidojuši labu un saliedētu kolektīvu. Mēs saņemam interesantus pasūtījumus un strādājam ar lieliem projektiem.

2001. gads

Pārceļamies uz jaunu biroju! No nelielās ēkas ar zemiem griestiem un nelieliem kabinetiem mēs pārceļamies uz blakus esošo biroju centru Brīvības ielā 224/3. Mūs sagaida plašas, gaišas telpas ar milzīgiem logiem. Visi kabineti ir izplānoti speciāli mums. Plašais birojs dod arī jaunas darbības perspektīvas!

2002. gads

Mūsu klientu skaits jau pārsniedz trīs simtus un klientu apkalpošanas uzlabošanai mēs izveidojam atbilstošu nodaļu. Tagad mūsu klientus rūpīgi apkalpo atsevišķs dienests!

2003. gads

Savu desmitgadi atzīmējām īpaši svinīgi. Pat grūti noticēt, ka pagājuši jau 10 gadi!

2004.-2008. gads

Ar katru darba gadu papildinām savu pieredzi, klientu uzdevumi kļūst arvien interesantāki, objekti arvien nopietnāki, bet atbildība arvien augstāka! Diez vai ir iespējams atrast vēl vienu tādu darbības jomu, kurā ne vienu darbu nav iespējams izpildīt „pēc šablona”, kur katrs projekts iespējas meklēt jaunus, radošus un interesantus tehniskos risinājumus. Šajā periodā mēs īstenojām savus visapjomīgākos projektus– Latvijas Pasts, Saules Akmens un Rietumu Capital Cente.

2008. gada 31. maijā

Savā 15 gadu jubilejā “Radisson SAS” viesnīcas svinību zālē sabrauca mūsu uzticamie klienti, partneri, kā arī „firmas veterāni”, kas pie mums strādāja iepriekšējos gados, mēs dzirdējām tik daudz siltu vārdu, apsveikumu un laba vēlējumus, ka sapratām – 15 gados viss tikai sākās un interesantākais ir vēl priekšā…

1993.-2009. gads

Visos uzņēmuma pastāvēšanas gados mēs mācējām ne tikai labi strādāt, sniedzot prieku mūsu klientiem, bet arī labi atpūsties, priecējot sevi un savus mīļotos!  

2013. gada 31. maijā

Laiks skrien ātri. Un re, mums jau 20 gadi!

2016. gada 16. decembrī

Ikgadēja Telekom Serviss jaungadu ballīte

2017. gada 31. maijā

Daudz laimes dzimšanas dienā, Telekom Serviss! 24 gadu kopā!

Telekom Service sudraba jubileja

Mūsu kompānijai ir 25 gadi. Gadsimta ceturksnis. Vai tas ir daudz? Jā, ļoti daudz, cik daudz darba ir paveikts, cik projektu ir realizēti. Vai tas ir maz? Jā, maz, cik vēl nav izdarīts, cik vēl būs interesantu projektu. 25 gadi - ir periods, pārbaudes laiks, īstenošanas laiks, laiks, kas parāda kvalitāti, vienotību. Mēs svinējām mūsu sudraba jubileju ļoti skaistajā vietā Vecrīgas centrā - Melngalvju namā. Pārsteidzoši muzikanti, mākslinieki, atmosfēra un tradicionāli MĒS. MĒS esam vadītāji, mēs esam darbinieki, mēs esam klienti.

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713