Kompānija

Uzņēmums “Telekom Serviss” tika izveidots 1993. gadā, un jau vairākus gadus ir viena no vadošajām Latvijas firmām vājstrāvu sistēmu kompleksās projektēšanas, montāžas un apkalpošanas sfērā, tostarp:

Mūsu uzņēmums ir viens no nedaudziem, kas klientam piedāvā visa veida darbu izpildi, sākot no idejas un koncepcijas līdz pilnībā funkcionējošām sistēmām, nepiesaistot apakšuzņēmējus vai jebkādus citus ārējus resursus.

Tā vietā, lai meklētu dažādus izpildītājus katrai sistēmai un mēģinātu vienlaicīgi sastrādāties ar vairākām firmām, mūsu klienti jau vairāk nekā 15 gadus netērē savu naudu, laiku un nervus, un izmanto mūsu kompleksā piedāvājumu priekšrocības.

Pieklājība, profesionalitāte un kvalitāte – tie ir galvenie mūsu darba principi!

Visos mūsu darba gados par mūsu galveno uzdevumu esam uzskatījuši savu pakalpojumu sniegšanu klientiem pašā augstākajā līmenī. Tādēļ mēs nepārtraukti pilnveidojam savas zināšanas, iepazīstoties ar jaunāko tehniku un tehnoloģiskajiem risinājumiem, gan pastāvīgi, gan piedaloties dažādos kursos un semināros – to apliecina arī atbilstošie sertifikāti.

Viena no galvenajām panākumu atslēgām ir mūsu kolektīvs, kura kodolu veido kolēģi, kas strādā mūsu uzņēmumā vairāk nekā 10 gadus.

Draudzīgums, atvērtība un savstarpēja palīdzēšana ne tikai nodrošina lielisku atmosfēru kolektīvā, bet arī atvieglo mūsu darbu, palīdz uzturēt ilggadīgas labas attiecības ar klientiem un padara darbu tiešām patīkamu.

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713