Televīzija

Biroju ēkām un daudzdzīvokļu mājām

Ja Jūs laikā neparūpēsieties par pareizu Jūsu daudzdzīvokļu mājas, biroju vai tirdzniecības centra televīzijas tīkla organizēšanu, drīz vien ēkas jumts un pēc tam arī sienas „apaugs” ar dažāda veida TV un SAT TV antenām un citām iekārtām televīzijas un radio signālu uztveršanai. Un vēl pēc kāda laika tām pievienosies kabeļu televīzijas un interneta operatoru „zirnekļu tīkls”, kas pārstiepsies līdz Jums no blakus esošajiem jumtiem. Šādu kabeļu nekārtīgais izskats kāpņu telpā un stāvvados uzvedina uz domām, ka šajā haosā neviens jau vairs nespēs orientēties.  

 
Pazīstamā ar satelīta šķīvjiem apkārto māju aina – tas nav mūsu gadījums!
 
Mēs esam gatavi Jums piedāvāt veselu rindu dažādu risinājumu centralizētas vietējās un satelīttelevīzijas sistēmas organizēšanai, kas ļaus ar vienu antenu komplektu pieslēgt praktiski neierobežotu lietotāju skaitu ar neatkarīgu televīzijas kanālu noskatīšanos augstā kvalitātē no vairākiem satelītiem. Savukārt vienotā kabeļu maģistrāle palīdzēs nākotnē sistēmu viegli paplašināt. Turklāt šāda pieeja neizslēdz iespēju izmantot kabeļtelevīzijas operatoru pakalpojumus.
 

Mājai

Mūsdienās televīzija ir kļuvusi par mūsu dzīves neatņemamu daļu. Televizori virtuvē, bērnu istabā, guļamistabā, mājas kinozāle viesistabā padara mūsu dzīvi ērtāku un patīkamāku. Un protams, Jūs nevēlaties, lai rīta ziņu skatīšanās brokastu laikā, Jūsu bērnu iemīļotās multenes un vecāku iecienīto raidījumu skatīšanās kļūtu par strīdu cēloņiem Jūsu namā. Šeit parastie aprīkojuma komplekti no veikala Jums nepalīdzēs, un tādēļ esam izstrādājuši speciālus risinājumus televīzijas sistēmu organizēšanai privātmājām. Tostarp  papildu ērtībām kalpos televīzijas sistēmas apvienošana ar video domofonu vai videonovērošanas sistēmu, kā arī ar mājas automatizācijas sistēmu „Gudrā māja”. 

Atkarībā no Jūsu vēlmēm, mēs izvēlēsimies optimālo aprīkojuma komplektu tieši Jums nepieciešamās konfigurācijas organizēšanai. TET virszemes TV ir Jūsu rīcībā.
 

Mājas kinozāle

Vēlaties izveidot kinozāles atmosfēru sev mājās? Mēs Jums palīdzēsim, sākot no mājas skaņas sistēmas projekta izstrādes, nepieciešamo kabeļu izvilkšanas, līdz nepieciešamās tehnikas un aparatūras izvēlei un uzstādīšanai, izveidojot Jūsu mājās īstu kinoteātri. Sevišķi ērti ir pievienot mājas kinozālei mājas automatizēšanas sistēmas „Gudrā māja” funkcionalitāti, lai Jums būtu iespēja ar vienu pulti kontrolēt ne tikai kinozāli, bet arī, piemēram, gaismu vai logu aizkarus.    

Uz augšu ↑

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada