Sarunas iekārtas

 Sarunas iekārta (domofons) ir visvienkāršākais aprīkojuma veids dzīvokļa, privātmājas vai biroja drošības nodrošināšanai, un sastāv no ārējā audio-video paneļa un audio klausules vai videomonitora. Videokameras var būt izvietotas tieši pie izsaukuma bloka, vai arī atsevišķi (piemēram, durvīs, sienā, utt.). 

Birojā audio sarunas iekārta var tikt integrēta ar telefona centrāli. Tādā gadījumā izsaukums tiks nodots ne uz  vienu fiksētu vietu (piemēram, sekretāres) ,bet uz jebkuru telefona aparātu, no kura būs iespējams ne tikai runāt, bet arī atvērt durvis, pat ja sekretārs ir izgājis vai ir aizņemts ar citu sarunu.
 
Sarunas iekārtas ir pieprasītas, lai organizētu klienta un kasiera sazināšanos caur bruņoto stiklu, pacienta un medicīnas personāla sakarus speciāli aprīkotās slimnīcas palātās, kā arī, lai organizētu bārmenim sakarus ar virtuvi, konsjeržam sakarus ar jebkuru dzīvokli daudzdzīvokļu dzīvojamā mājā vai apsardzei ar jebkuru ofisu biroju ēkā.
 
Privātmājā video sarunas iekārta var tikt integrēta ar televizoru. Tādā gadījumā Jūsu viesa attēlu varēs ieraudzīt  televizora ekrānā, nepieceļoties no dīvāna viesistabā vai neizejot no kabineta vai virtuves.
 
Jums ir divi blakus dzīvokļi - bezmaksas sakarus starp bērniem un vecākiem, kaimiņiem - draugiem var organizēt ar sarunas iekārtas palīdzību.
 
Integrēšanai ar telefona centrāli mēs piedāvājam čehu uzņēmuma 2N iekārtas. Savukārt kā atsevišķas iekšējā telefona iekārtas mēs varam piedāvāt Commax, Farfisa, Rainmann un Elcom iekārtas.
 

Izpildītie darbi

Kontaktpersona

Viktors Solodarenko
Projektu vadītāji
Telekomunikāciju projektu vadītājs
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: v.solodarenko@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada