Telefonu un datoru tīkli

Birojam

Mūsdienās iekšējie datortīkli un telefona tīkli ir kļuvuši par neatņemamu katra moderna biroja sastāvdaļu, nodrošinot operativitāti, ātru un centralizētu piekļuvi dažādai informācijai.

 
Telekomunikāciju tīkla organizēšanas uzdevums var sākotnēji likties vienkāršs, tomēr tajā slēpjas daudzi „zemūdens akmeņi”:
 
 • kā organizēt kabeļu izvilkšanu, lai tīkls būtu tehnoloģiski pareizs un kalpotu daudzus gadus?
 • cik un kur ir jāveido pieslēguma punkti, lai pēc gada nebūtu jābojā veiktais remonts un jāizvelk jauni kabeļi?
 • kā ir jāizveido galvenais komunikāciju mezgls tā, lai to varētu ērti apkalpot, ērti mainīt konfigurāciju un pieslēgt jaunas iekārtas?
 
Katram no šiem un daudziem citiem jautājumiem ir vairākas atbildes. Tādēļ ir ļoti svarīgi atrast pareizo risinājumu tieši Jūsu situācijai.  
 
Izmantojot savu lielo pieredzi un balstoties uz Jūsu vēlmēm, mēs montēsim Jūsu uzņēmuma telekomunikāciju tīklu tā, lai apmierinātu gan Jūsu pašreizējās vajadzības, gan iespējamos uzdevumus nākotnē.
 

Mēs sadarbojamies ar vadošajiem telekomunikāciju pakalpojumu operatoriem, labi orientējamies viņu piedāvājumu pilnā spektrā, esam ilggadēji  Lattelecom, TRIATEL, LMT sadarbības partneri. Mūsu speciālisti palīdzēs Jums novērtēt, kā labāk un ekonomiskāk organizēt Jūsu biroja telekomunikācijas, cik un kādi ārējie pieslēgumi ir nepieciešami un pietiekami Jūsu biznesam.  

Izpildītie darbi

 • Hobby Hall

  2001. gadā tika veikta telefonu tīkla un datoru tīkla montāža, kā arī uzstādīta biroja telefona centrāle.

 • Rietumu Capital Centre

  Mūsu ilggadīgā sadarbība ar Rietumu Banku 2008. gadā vainagojās ar vienu no firmas vēsturē sarežģītākajiem un interesantākajiem objektiem - A+++ klases biznesa centru Rietumu Capital Centre.

 • Biroju Centrs. Dzirnavu iela 41

  2003. gadā mūsu firmas darbinieki uzstādīja ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas sistēmu, televīzijas sistēmu, telefona tīklus un sarunas iekārtu šajā biroju ēkā.

Mājai

 

Ja Jūs ceļat privātmāju vai veicat remontu, mēs varam izveidot telefona un datora tīklu tā, lai Jūs varētu ērti pieslēgt savus telefonus un datorus visur, kur tas ir nepieciešams, nepārmetot sev, ka tam nav atradies laiks un neesat par to laikā padomājis. Savukārt radiotelefona vai bezvadu interneta izmantošana ne vienmēr ir vienīgais ērts risinājums.  
 
Zvani starp istabām, izsaukums no vārtiem uz katru mājas telefonu, ziņošana pa telefonu skaļruņiem par ģimenes sanāksmi viesistabā, ātra datu un video nodošana starp mājas datoriem un multivides iekārtām. Visas šīs un daudzas citas līdzīgas funkcijas kļūst pieejamas, pateicoties pareizai Jūsu mājas telekomunikāciju tīkla organizēšanai.  
 
 •         kā organizēt mājas telefona tīklu?
 •         kāda telefona centrāle ir jāizvēlas?
 •         kā pasūtīt un pieslēgt ārējās telefona līnijas?
 •        kā organizēt datortīklu?
 •        pie kura interneta pakalpojumu sniedzēja pieslēgties?
 Uzticiet šo jautājumu atrisināšanu mums! Mēs zinām, kā izveidot ērtus telefona un datoru sakarus Jūsu mājās.
 
Tikt galā vadošo telekomunikāciju pakalpojumu operatoru nemitīgi atjaunojošo piedāvājumu daudzumā bez speciālās sagatavošanas nav vienkārši. Mūsu speciālisti labprāt palīdzēs Jums izvēlēties vislabāko risinājumu mājai, bez papildu maksas palīdzēs pareizi noformēt pieteikumu Lattelecom, uzstādīt telefona līniju vai mājas Internetu. 
 
 

Izpildītie darbi

Kontaktpersona

Viktors Solodarenko
Projektu vadītāji
Telekomunikāciju projektu vadītājs
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: v.solodarenko@ts.lv

Uz augšu ↑

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada