Projektēšana

Ar kādiem pakalpojumiem un vājstrāvu sistēmām ir jābūt aprīkotam Jūsu birojam, uzņēmumam vai privātmājai? Kāda drošības, telekomunikāciju sistēma vai televīzijas tīkls ir jāizvēlas?

Veicot celtniecību vai remontu, šie jautājumi, kas sākumā var likties ne sevišķi svarīgi, var izraisīt daudz problēmu, ja tie netiek savlaicīgi atrisināti. Parasti, atceroties par vājstrāvu sistēmām pēdējā brīdī, klientiem nākas visu darīt steigā un bieži vien nepareizi.
 
Neatkārtojiet svešas kļūdas un izmantojiet mūsu projektēšanas pakalpojumus!
 
Lai Jūsu vēlmes tiktu precīzi īstenotas pareizi un efektīvi strādājošu risinājumu veidā, mēs piedāvājam kvalitatīvi un savlaicīgi veikt visu Jūsu objekta vājstrāvu sistēmu veidu projektēšanu.
 
Mūsu galvenā priekšrocība – ilggadīga praktiskā montēšanas un apkalpošanas pieredze, pateicoties kurai mūsu izstrādātie projekti vienmēr izceļas ar profesionāli pareizu pašas modernākās tehnikas izmantošanu un saskaņotību ar celtniecības un inženiertehniskajiem risinājumiem.  
 
Pateicoties nepārtrauktajai profesionālajai izaugsmei un jaunām idejām, kas tiek iekļautas mūsu projektos, to realizāciju būs Jums maksimāli efektīva, gan tehniskā ziņā, gan ekonomiskā ziņā.  

Izpildītie darbi

  • Albert Hotel

    2005. gadā mēs projektējām un montējām ugunsdrošības un apsardzes signalizāciju, piekļuves kontroles sistēmu, trauksmes izziņošanas, videonovērošanas, trauksmes un izsaukuma pogu sistēmu, kā arī datoru un sakaru tīklus.

  • Rietumu Capital Centre

    Mūsu ilggadīgā sadarbība ar Rietumu Banku 2008. gadā vainagojās ar vienu no firmas vēsturē sarežģītākajiem un interesantākajiem objektiem - A+++ klases biznesa centru Rietumu Capital Centre.

Kontaktpersona

Andrejs Belovs
Firmas vadība
Tehniskais direktors
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: a.belovs@ts.lv

Uz augšu ↑

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada