Apkalpošana

Mūsu klientu vājstrāvu sistēmu nevainojama darbība ir mūsu uzņēmuma galvenā prioritāte. Mēs nodrošinām garantijas un tekošo apkalpošanu, kā arī drošības sistēmu, satelīttelevīzijas un vietējās televīzijas, telekomunikāciju sistēmu remontu, gan tādu, kuras ekspluatācijā esam nodevuši mēs, gan arī citas montāžas organizācijas.

Jūsu ērtībai mēs esam izstrādājuši dažādus tehniskās apkopes veidus. Mēs piedāvājam apkopi gan uz atsevišķu reglamentēto darbu līgumu pamata, gan uz atsevišķu izsaukumu pamata.  
 
Jūsu vaicājumi tiks pieņemti un reģistrēti pa klientu apkalpošanas nodaļas bezmaksas telefona numuru  800 05 800, savukārt darbu izpildei sekos nodaļas vadītājs, izmantojot speciālu datorprogrammu, līdz ar to mēs varam nodrošināt gan ātru reaģēšanu uz Jūsu izsaukumu, gan arī precīzu un savlaicīgu Jūsu noteikto uzdevumu izpildi.
 
Pēc nepieciešamības mūsu speciālisti veiks sistēmu apsekošanu, dos rekomendācijas par to tālāko apkopi un remontdarbu apjomu, kā arī piedāvās modernizācijas variantus, lai nodrošinātu maksimāli efektīvu Jūsu aprīkojuma darbu un maksimāli garu tā kalpošanas mūžu.  
 
 

Kontaktpersona

Sergejs Daņilovs
Ražošanas un inženiertehniskās apkalpošanas nodaļa
Klientu apkalpošanas nodaļas vadītājs
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: helpdesk@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada