Gudrā māja

Jums vairs nebūs nepieciešams tumsā meklēt gaismas slēdžus – pēc izskata neliela tālvadības pults ļaus Jums ieslēgt un izslēgt gaismu attālināti. Ērti iekārtojoties savā iemīļotajā dīvānā, ar šādas pults palīdzību Jūs varēsiet ne tikai ieslēgt televizoru vai mūzikas centru, bet arī vadīt jebkuras elektriskās ierīces Jūsu «Gudrajā mājā».  Piemēram, Jūs varēsiet izmainīt gaismas stiprumu viesistabā, aizvērt elektriski vadāmos aizkarus vai ieslēgt elektrisko tējkannu virtuvē. Savukārt ārpus mājas Jūs varēsiet kontrolēt apgaismojumu līdz pat Jūsu dārza alejām, zālāja aplaistīšanu un daudz ko citu. 

Pēc mājas automatizēšanas sistēmas uzstādīšanas Jūs, atgriežoties no darba, vēl sēžot mašīnā varēsiet atvērt garāžas vārtus vai ieslēgt gaismu lievenī. Savukārt Jūsu «Gudrā māja» , atpazīstot saimnieku, atslēgs apsardzes signalizāciju, iestatīs apkures sistēmu uz vajadzīgo temperatūru un parūpēsies par patīkamas atmosfēras radīšanu namā.
 
Savukārt, ja Jūsu dzīves grafiks ir sadalīts pa minūtēm, tad ar ērtas datorprogrammas palīdzību Jūs varēsiet patstāvīgi programmēt mājas vadīšanu saskaņā ar savu dzīves stilu, un tādējādi nodrošināt arī pavisam neparastas, bet ļoti noderīgas īpatnības.  
 
Piemēram, ja vēlaties, lai no rīta līdz ar modinātāja zvanu iedegtos gaisma, tiktu uzsildītas brokastis virtuvē un ieslēgtos radio ar rīta ziņām, vienkārši ievadiet datorā rīta grafiku un Jūsu «Gudrā māja».  automātiski veiks visas darbības nepieciešamajā laikā un norādītajā secībā, ievērojot darba un brīvdienu grafiku.
Savukārt varbūt Jūs vēlaties, lai Jūsu prombūtnes laikā Jūsu «Gudrā māja»  parūpētos par to, lai nevienam pat galvā neienāktu, ka māja ir tukša un tajā var ieiet bez klauvēšanas. Pavisam vienkārši! Izveidojiet citu grafiku, nosauciet to par «klātbūtnes imitāciju», un pēc Jūsu plāna tiks automātiski iedegta gaisma dažādās istabās, atvērti un aizvērti aizkari, un vakaros tiks spēlēta mūzika.  
 
«Gudrā māja»  padarīs Jūsu dzīvi daudz ērtāku, palīdzēs ietaupīt elektrību un garantēt drošību.
 
Tagad Jūs varat vadīt Jūsu «Gudro māju» pa telefonu vai pa internetu, esot pat otrā zemeslodes pusē.
 
Kā to visu var īstenot? Izmantojiet mūsu uzņēmuma pakalpojumus. Pat ja remonts jau ir pabeigts, neuztraucieties! Pateicoties aprīkojumam, kas strādā pēc protokola X10, un signālu nodošanai izmanto pastāvošo elektroinstalāciju, mēs projektēsim un uzstādīsim sistēmu, kas precīzi atbilst Jūsu vajadzībām, integrējot drošības sistēmas, apgaismojuma, apkures un dzesēšanas sistēmu, laistīšanas sistēmas, muzikāla centra, mājas kinozāles un cita aprīkojuma vadību.  
 

Ēku vadības sistēmas (BMS)

Jebkura moderna ēka – biroju vai tirdzniecības centrs, rūpniecības uzņēmums vai privātmāja – ir aprīkota ar daudzām dažādām inženiersistēmām, kas nodrošina nepieciešamos klimata apstākļus, drošību un komfortu. Tostarp:

  • Apkures un ūdens padeves sistēma
  • Gaisa dzesēšanas un kondicionēšanas sistēma
  • Ventilācijas sistēma
  • Elektropadeve un telpu apgaismošana
  • Ugunsdzēsības sistēmas un ugunsdrošības sistēmas u.c.
Šādas sistēmas, pildot savas funkcijas, no vienas puses ir diezgan energoietilpīgas, no otras puses pieprasa nepārtrauktu uzraudzību un apkalpi, ko veic speciāli apmācīts personāls. Gan viens, gan otrs izraisa ievērojamus ēkas īpašnieka izdevumus.  
 
Neatkarīgi strādājošas inženiersistēmas bieži vien ne tikai neefektīvi tērē resursus un elektroenerģiju, kad tas nav nepieciešams (piemēram, ārpus darba laika), bet arī konfliktē savā starpā, izraisot vēl lielākas enerģijas izmaksas (piemēram, noteiktos laika apstākļos vienlaicīgi vienā ēkā var strādāt apkure un dzesēšana).
 
BMS sistēmas izmantošana Jūsu objektā ne tikai ievedīs kārtību darbā, bet arī palīdzēs ievērojami samazināt ekspluatācijas izmaksas, kā arī izmaksas, kas ir saistītas ar sistēmu ikdienas apkalpošanu, ļaujot samazināt personāla skaitu un izmantot ērtu datora darba interfeisu ar automātisku trauksmju un avāriju izziņošanu, analītiskiem ziņojumiem un grafikiem, kā arī katra agregāta darba grafiku un daudziem citiem noderīgiem vadības instrumentiem.  
 

Izpildītie darbi

  • Rietumu Capital Centre

    Mūsu ilggadīgā sadarbība ar Rietumu Banku 2008. gadā vainagojās ar vienu no firmas vēsturē sarežģītākajiem un interesantākajiem objektiem - A+++ klases biznesa centru Rietumu Capital Centre.

Kontaktpersona

Daņiils Blats
Firmas vadība
Valdes loceklis
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: d.blats@ts.lv

Uz augšu ↑

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada