Drošības sistēmas

Mūsdienās pastāv vairāki sistēmu veidi, kas var palīdzēt nodrošināt Jūsu īpašumu no dabas stihijas izraisītiem vai ļaunprātīgiem bojājumiem. Tās ir apsardzes signalizācijas, ugunsdrošības signalizācijas, videonovērošanas un piekļuves kontroles sistēmas, kā arī trauksmes izziņošanas sistēmas.  

Ugunsdrošības signalizācijas un trauksmes izziņošanas sistēmas ir obligāti nepieciešamas tirdzniecības un sabiedriskās ēkās, un tās reglamentē Eiropas un Latvijas likumdošana. Pārējās sistēmas palīdz uzlabot Jūsu drošības līmeni, kā arī uzlabot kontroli pār personāla, transporta un kravas kustībām objektā.
 
Lai iegūtu labu rezultātu, nepietiek vienkārši ar pēc iespējas lielāka sensoru vai videonovērošanas kameru skaita uzstādīšanu visā objektā. Vairākumā gadījumu tā ir tukša līdzekļu tērēšana.
 
Pareizais ceļš ir kompleksa pieeja, kad dažādas drošības sistēmas, strādājot patstāvīgi, viena otru papildina un tādā veidā nodrošina maksimālu efektivitāti un optimālu rezultātu.
 
Tehnoloģiju attīstība ļauj mūsdienās izveidot integrētus drošības kompleksus, kas vienā operatora darba vietā kontrolē visu drošības sistēmu funkcionēšanu. Datora ekrānā var izvietot teritoriju, ēku stāvu vai biroju plānus, kuros simbolu veidā ir redzams katras sistēmas sastāvdaļas stāvoklis, no apsardzes un ugunsdrošības sensoriem līdz videokamerām un durvīm, kas ir aprīkotas ar piekļuves kontroli. Katru elementu vai veselas zonas var vadīt ar datora peles palīdzību, saņemt trauksmes ziņojumus un atskaites par visiem notikumiem ar iespēju veikt tālāku analīzi, kā arī programmēt dažādu sistēmu reaģēšanas algoritmus uz dažādiem trauksmes notikumiem (piemēram, nostrādājot signalizācijai, automātiski tiek bloķētas durvis un tiek atvērts trauksmes zonas video attēls).  
 
Balstoties uz dažādu aprīkojumu, mēs protam izveidot integrētas drošības sistēmas gan nelielām privātmājām un komerciestādēm, gan iespaidīgiem biroju un tirdzniecības centriem.
 
Pareiza nepieciešamā aprīkojuma izvēle nav viegls uzdevums. Strādājot ar daudziem piegādātājiem un izmantojot mūsu lielo pieredzi dažādu drošības sistēmu apkalpošanā, mēs projektēsim un uzstādīsim tieši Jums piemēroto risinājumu – gan no tehniskā, gan no finanšu viedokļa.
 
 
  • Integrētā drošības sistēma "Сoncept"
  • Integrētā drošības sistēma Esmikko

Kontaktpersona

Andrejs Belovs
Firmas vadība
Tehniskais direktors
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: a.belovs@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada