Izziņošanas un fona mūzikas sistēma

Savlaicīgu informācijas nodošanu darbiniekiem un iestādes apmeklētājiem veic izziņošanas sistēma. 

Sistēmas pamatu veido automātiskā izziņošana un evakuācijas vadīšana ārkārtās situācijās, balss izziņošana pa mikrofonu, iepriekš ierakstītu balss paziņojumu translēšana (reklāmas paziņojumi), mūzikas/radio translēšana fona režīmā. Tāpat izziņošanas sistēma var tikt izmantota, lai meklētu nepieciešamo darbinieku vai apmeklētāju.
 
Ārkārtas gadījumā vai no ugunsdrošības signalizācijas sistēmas trauksmes signāla saņemšanas gadījumā sistēma secīgi veic automātisko izziņošanu iepriekš ieprogrammētās zonās, lai vadītu evakuāciju un izvairītos no panikas rašanās.
 
Normālajā režīmā izziņošanas sistēma var tikt izmantota balss paziņojumiem, reklāmas paziņojumiem, mūzikas translēšanai.
 
Vairāku gadu garumā mēs veiksmīgi šiem mērķiem esam izmantojuši iekārtas no tādām pazīstamām firmām kā BOSCH, Audico un citām.
 
Privātmāju gadījumā, uzstādot izziņošanas sistēmu ar profesionālu skaņas aprīkojumu, var nodrošināt kvalitatīvu mūzikas atskaņošanu, kā arī izveidot mājas kinozāli.
 
 

Izpildītie darbi

  • Albert Hotel

    2005. gadā mēs projektējām un montējām ugunsdrošības un apsardzes signalizāciju, piekļuves kontroles sistēmu, trauksmes izziņošanas, videonovērošanas, trauksmes un izsaukuma pogu sistēmu, kā arī datoru un sakaru tīklus.

  • Latvijas Pasts

    2004.-2006. gadā paveikti ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas, videonovērošanas sistēmas, iekšējo un ārējo telekomunikāciju tīklu, trauksmes izziņošanas sistēmas, SAT un digitālās televīzijas sistēmas uzstādīšanas darbi.

  • Biroju Centrs. Dzirnavu iela 41

    2003. gadā mūsu firmas darbinieki uzstādīja ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas sistēmu, televīzijas sistēmu, telefona tīklus un sarunas iekārtu šajā biroju ēkā.

Kontaktpersona

Andrejs Belovs
Firmas vadība
Tehniskais direktors
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: a.belovs@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada