Videonovērošanas sistēmas

Starp visām drošības sistēmām visstraujākā attīstība mūsdienās noris tieši videonovērošanas jomā. Pateicoties tam, daudzi tehnoloģiskie jauninājumi ir kļuvuši pieejami ne tikai „aģentiem 007”, bet arī mūsu klientiem ikdienā.

Jūs uzticējāt savu biznesu algotiem darbiniekiem, Jums jāvada svarīgas sarunas bez Jūsu kompanjona, Jūsu noliktavā ir liels daudzums materiālo vērtību, Jūsu veikalu vai biroju apmeklē daudz nezināmu apmeklētāju, Jūs atstājāt  bērnu aukles uzraudzībā un Jūsu mājās strādā mājkalpotāja, Jums ir dārzs un dīķis bez uzraudzības, Jūsu automašīna stāv atklātā laukumā – tas ir tikai nepilnīgs situāciju uzskaitījums, kad videonovērošana palīdzēs izvairīties no daudzām nepatikšanām.

Šodien ir grūti iedomāties objektu, kas ir aprīkots ar drošības sistēmām bez videokamerām. Tā nav modes lieta – tas ir loģisks rezultāts mūsu klientu vēlmei nodrošināt īpašuma un savu darbinieku drošību.
 
Ārējās un iekšējās, no vandāļiem aizsargātas un slēptas, melnbaltas un krāsainas, parastas un ar nakts skatīšanās funkciju, fiksētas un pagriežamas, ar platleņķa un teleobjektīviem. Tas ir tikai nepilnīgs dažādo videokameru veidu uzskaitījums, kas ļaus pārvērst Jūsu objektu pilnībā kontrolētā un nepieejamā cietoksnī. ;-)
 
Galvenais, organizējot videonovērošanu savā uzņēmumā vai privātmājā, ir pareizi izstrādāt koncepciju, izvēlēties galveno aprīkojumu, videokameru tipu un izvietojumu. Šeit Jums būs nepieciešamas mūsu zināšanas un pieredze sistēmu uzstādīšanā: sākot ar mazbudžeta sistēmām, kas sastāv no dažām kamerām un ir paredzētas privātam dzīvoklim vai mājai, beidzot ar vissarežģītākajiem videonovērošanas kompleksiem, kuros ietilpst simtiem videokameru, tostarp tādas, kas ir izvietotas attālos objektos visā Latvijā.
 
Videonovērošanas sistēmas ļauj ne tikai ierakstīt norisošos notikumus, ļaujot vēlāk izpētīt ārkārtas situācijas, bet arī ir ārkārtīgi vērtīgas reālajā laikā, vadot procesus uzņēmumā, novēršot nelikumīgas darbības un nesankcionētu piekļuvi, tostarp pateicoties automātiskiem reaģēšanas algoritmiem trauksmes gadījumā, kuru signalizē citas drošības sistēmas – ugunsdrošības un apsardzes signalizācija, piekļuves kontroles sistēmas u.c.  
 
 

 

 

AKCIJA! Piedāvājam ekonomiskos videonovērošanas sistēmas iekārtu komplektus, pieslēdzamos pie Jūsu datora, sakot tikai no 244Ls par sistēmu ar 4 videokamerām, ieskaitot arī videokameras!

Apskatīties sīkāku informāciju:

 

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada