Biroja sakaru sistēmas

Labi noskaņota sakaru sistēma uzņēmumā un pilnīga pieejamo aprīkojuma funkciju izmantošana nodrošina efektīvu, ātru un ērtu visa kolektīva darbu. Jebkuram modernam birojam un uzņēmumam biroja sakaru sistēmas izmantošana ir kritiski svarīga. 

Ērti iekšējie sakari, liels speciālo funkciju un papildu programmu skaits padarīs Jūsu uzņēmuma darbu efektīvāku un optimālāk orientētu uz klientu.
 
Mūsu piedāvātās sakaru sistēmas ir ideāli integrējamas ar DECT standarta radiotelefonu tīklu. Darbinieki, kas ir aprīkoti ar DECT bezvadu telefoniem, var brīvi pārvietoties uzņēmuma vai biroja teritorijā, nezaudējot piekļuvi iekšējiem sakariem.
 
IP-telefonijas interfeisa (VoIP) klātbūtne ļauj sarunas nodošanai un iekšējās saziņas paplašināšanai izmantot datortīklus un internetu, tādējādi ietaupot uz sakaru apmaksas rēķina starp centrālo biroju un filiālēm.  
 
Lai mūsdienās efektīvāk izmantotu ārējos telefona pieslēgumus, kad telekomunikāciju tirgū pastāv daudzi dažādi piedāvājumi no dažādiem pilsētas un starppilsētu sakaru operatoriem, izmantojot telefona centrāles iespējas, mēs piedāvājam organizēt finansiāli ekonomisku risinājumu  izejošo zvanu automātiskai maršrutēšanai caur izdevīgākajiem virzieniem.
 
Mēs piedāvājam sevi praktiskā darbā apliecinājušas sakaru sistēmas no ražotājiem Panasonic (Japāna) un Aastra (Kanāda, Francija). Katrs no šiem ražotājiem piedāvā plašu aprīkojuma izvēli -  sakaru sistēmās, specializētus telefona aparātus un dažādus programmpielikumus uzņēmuma darba efektivitātes optimizēšanai un paaugstināšanai. Izmantojot šīs sakaru sistēmas, varēsiet būt pārliecināts par to, ka visi uzņēmumā ienākošie zvani obligāti tiks pieņemti. Uz darba galda stāvošs telefona aparāts būs ne tikai par ierastu biroja atribūtu, bet arī par efektīvu darba rīku, kas ļauj ātri un precīzi risināt visus komunikācijas uzdevumus. Piezvanījušais klients vienmēr atradīs vajadzīgo cilvēku un saņems kvalificētu un savlaicīgu atbildi.
 
 

Kontaktpersona

Viktors Solodarenko
Projektu vadītāji
Telekomunikāciju projektu vadītājs
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: v.solodarenko@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada