Telefona centrāles

Jaunākās uzņēmuma Aastra (agrāk Matra Communication) biroja sakaru sistēmas ļauj pieslēgt no 10 līdz vairākiem tūkstošiem abonentu, nodrošinot visu Jūsu uzņēmumam nepieciešamo funkcionalitāti, gan neliela biroja līmenī, gan plaši sazarotu lielo uzņēmumu līmenī ar filiāļu tīklu visā valstī un pat visā pasaulē. Sērija  Aastra 5000 atbalsta visus modernos iekšējo un ārējo sakaru kanālu pieslēguma interfeisus, tādus kā ISDN, SIP, VoIP, DECT. Kā arī papildiespējas Call Center, ACD, WEB attendant, multisite, IVR, Voice mail, СTI un daudzas citas. Tiek piedāvāts plašs klasisko un digitālo telefona aparātu, IP H.323 standarta un SIP standarta telefonu  spektrs.

 
Praktiskā darbā sevi pierādījušās digitālās Panasonic sērijas KX-TDA, KX-TDE telefona centrāles un klasiskie analogie komutatori KX-TE nodrošinās Jūsu birojam galvenās telefona funkcijas un palīdzēs kvalitatīvāk apkalpot Jūsu organizācijai piezvanījušos klientus.

Izpildītie darbi

  • Venden

    1999. gadā mūsu firmas darbinieki uzstādīja telekomunikāciju tīklu un biroja telefona centrāli.

  • Rietumu Capital Centre

    Mūsu ilggadīgā sadarbība ar Rietumu Banku 2008. gadā vainagojās ar vienu no firmas vēsturē sarežģītākajiem un interesantākajiem objektiem - A+++ klases biznesa centru Rietumu Capital Centre.

Kontaktpersona

Viktors Solodarenko
Projektu vadītāji
Telekomunikāciju projektu vadītājs
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: v.solodarenko@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada