Darba laika uzskaite

Lai uzlabotu darba disciplīnu un darba laika apmaksas efektivitāti, piekļuves kontroles sistēma var tikt papildināta ar darba laika uzskaites iespēju. 

Šī iespēja ir papildu programmas modulis piekļuves kontroles sistēmas pamata programmatūrai, kas, fiksējot laiku, kad darbinieks ierodas darbā un no tā aiziet, aprēķina laiku, kuru darbinieks pavada darba vietā. Automātiski tiek veidotas arī visas nepieciešamās atskaites.
 
Darba dienas sākumā, piemēram, plkst. 09.00, var tikt izveidota atskaite par personām, kas nav laicīgi izgājušas caur caurlaidei, tādējādi tiek fiksēti darba kavēšanas gadījumi. Tāda atskaite var tikt veidota arī darba dienas beigās, veidojot sarakstu ar darbiniekiem, kas ir aizgājuši agrāk vai arī strādājuši virsstundas. Savukārt, atskaite par darbā pavadīto laiku vai arī automātiski izveidotā tabula var būt par pamatu algas aprēķināšanai. 
 
Speciālā izņēmumu sistēma ļauj ievadīt tādu papildu informāciju kā darba maiņas, brīvdienas un svētku dienas, komandējumi un atvaļinājumi darbinieku grupām vai atsevišķiem darbiniekiem.
 
Darba laika uzskaites modulis atvieglos darbu Jūsu uzņēmuma grāmatvežiem un personāla nodaļai.

  

Kontaktpersona

Daņiils Blats
Firmas vadība
Valdes loceklis
Tālrunis: 67 840 840
E-pasts: d.blats@ts.lv

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada