Ārējā signalizācija

Perimetra apsardzes sistēmas ir paredzētas, lai savlaicīgi konstatētu nepiederošu personu iekļūšanu Jūsu teritorijā.

 
Atkarībā no teritorijas izmēriem, reljefa un darba apstākļiem tiek izmantoti dažādi devēju veidi, kas spēj gan maksimāli efektīvi strādāt, gan minimizēt viltus trauksmes iespēju.
 
Pašreiz perimetra signalizācijas sistēmas tiek veidotas saskaņā ar dažādiem konstatēšanas principiem. Galvenokārt tie ir vienkārši uzstādāmi un apkalpojami radioviļņu vai infrasarkano staru detektori.
 
Apsargājot ārējo perimetru un teritoriju, ir svarīgi paredzēt perimetra signalizācijas apvienošanu ar citām drošības un izziņošanas sistēmām. Piemēram, ja perimetra devējs nostrādā naktī, noziedznieka atbaidīšanai ir iespējams iedarbināt sistēmas «Gudrā māja» algoritmus un ieslēgt teritorijas apgaismojumu un skaņas signālu, kas atveido suņa riešanu, vienlaicīgi ierakstot norisošo digitālajā videonovērošanas sistēmā.
 
Mūsu bagātā darba pieredze šajā jomā ļaus Jums atrast optimālāko risinājumu.

 

  • Aktīvais infrasarkanо staru detektors AX350
  • Aktīvais infrasarkanо staru detektors AX70
  • Pasīvais infrasarkanais detektors LX400

Izpildītie darbi

  • Rietumu Capital Centre

    Mūsu ilggadīgā sadarbība ar Rietumu Banku 2008. gadā vainagojās ar vienu no firmas vēsturē sarežģītākajiem un interesantākajiem objektiem - A+++ klases biznesa centru Rietumu Capital Centre.

  • Konig Eirotrans

    2000. gadā tika projektētas un pēc tam montētas ugunsdrošības un apsardzes signalizācijas sistēmas, videonovērošanas sistēmas, kā arī datoru tīkls, telefonu tīkls un biroja telefona centrāle.

Brīvības gatve 224 korpuss 3, Rīga, LV-1039
Tālrunis: 67 840 840, Fakss: 67 513 713

Mājas lapu izveidojusi
Dizaina studija Scada